Aktualności

Najlepsi z najlepszych

W środę 27 czerwca w Gimnazjum nr 1 w Wejherowie odbyło się uroczyste podsumowanie pracy i osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2011/2012.

 

W szkolnej auli spotkali się Najlepsi z Najlepszych wraz z rodzicami wyróżnionych uczniów zaproszonymi przez dyrektora szkoły. Ci najlepsi to uczniowie, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. Rada Rodziców na wniosek Rady Pedagogicznej przyznała 3 Nagrody Mikołaja Kopernika za wybitne osiągnięcia w nauce i promowanie szkoły w środowisku. Dziewiętnastu uczniów klas I – III otrzymało stypendium motywacyjne za wyniki w nauce oraz w sporcie, natomiast wśród tegorocznych trzecioklasistów czternastu zostało wyróżnionych Złotą Tarczą Wzorowego Absolwenta . Rodzice wyróżnionych uczniów odebrali z rąk p. dyrektor Małgorzaty Zaleskiej Listy Gratulacyjne oraz podziękowania za rodzicielską troskę i wysiłek włożony w wychowanie swoich dzieci. Mając na uwadze różnorodne zdolności uczniów Rada Pedagogiczna przyznała 28 specjalnych tytułów tym, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem w życie szkoły i jej reprezentowaniem w środowisku.

Uroczystość przeplatana była programem artystycznym w wykonaniu naszych gimnazjalistów rozwijających swoje talenty artystyczne. Na zakończenie dyrektor Małgorzata Zaleska złożyła gratulacje wszystkim uczniom, którzy znaleźli się w gronie najlepszych z najlepszych. Podziękowała również wszystkim nauczycielom i pracownikom za całoroczny trud i zaangażowanie w życie szkoły życząc jednocześnie udanego, letniego wypoczynku.