Aktualności

Gimnazjada w piłce nożnej

W ostatnim tygodniu rozgrywaliśmy Gimnazjadę w Piłce Nożnej zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Zdecydowanie lepiej wypadły nasze dziewczęta, które zajęły drugie miejsce. Trzeba dodać, że byliśmy bardzo blisko końcowego sukcesu, jednak brakowało skuteczności w licznie stwarzanych sytuacjach bramkowych. Wielkie brawa należą się również za ogromne zaangażowanie i walkę do samego końca.

Niestety, nasi panowie wypadli blado kończąc rozgrywki na V miejscu. Po bardzo obiecującym początku i wyrównanych, aczkolwiek przegranych meczach, z chłopców zeszło powietrze i zakończyliśmy rozgrywki z zerowym kontem. Na usprawiedliwienie należy dodać, że w naszym zespole było aż 9 debiutantów. Liczymy, że zaprocentuje to w przyszłym roku i nasza lokata będzie zdecydowanie wyższa.

K. Jezierski