Aktualności

Rajd Doliną Redy

W niedzielę, 26 marca odbył się pierwszy w tym półroczu rajd organizowany przez Szkolne Koło Turystyki Pieszej. 20 uczniów, mimo wczesnej pory (zmiana czasu na „letni"), stawiło się na miejscu zbiórki. Do przejścia mieliśmy około 16 kilometrów. Najbardziej wymagający odcinek prowadził czarnym szlakiem „Zagórskiej Strugi" do przystanku SKM Reda – Pieleszewo. Po przejściu na lewą stronę doliny Redy wyruszyliśmy w kierunku Wejherowa zatrzymując się na tradycyjne ognisko i pieczenie kiełbasek, na polu biwakowym koło osiedla Fenikowskiego. Ponieważ pogoda była wiosenna, to znaczy ładna i zachęcająca do aktywnego wypoczynku, w dobrych humorach dotarliśmy do końca rajdu.

Następna wyprawa odbędzie się po egzaminach trzecioklasistów, o dokładnym terminie poinformujemy.

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz zapraszamy na kolejny rajd.

Włóczykij