Jak obudzić geniusza w swoim dziecku?

Poniżej publikujemy treść wiadomości, która wpłynęła dziś do szkoły. Dla zainteresowanych:

"Dzień dobry, piszę do Państwa z informacją o bezpłatnym szkoleniu dla nauczycieli i rodziców o które jestem cały czas proszona.

Już 31.05. o godzinie 20:00 poprowadzę bezpłatne szkolenie internetowe na którym będę mówiła między innymi o:

• co zrobić, aby Twoje Dziecko uczyło się (jeszcze) lepiej?- genialny patent
• jak odnaleźć i rozwijać wrodzone talenty Twojego Dziecka
• 5 największych błędów rodziców, które powstrzymują dzieci w rozwoju
• jak radzić sobie z problemami dzieci w szkole
• nauka jakich umiejętności zapewni Twojemu Dziecku sukces w życiu

Bardzo proszę o udostępnienie tej informacji- dzięki Państwa pomocy, wiele nauczycieli będzie i rodziców, będzie mogło skorzystać z bardzo potrzebnego szkolenia, które porusza temat przyszłości naszych dzieci.

Aby zapisać się na to bezpłatne szkolenie wystarczy wejść na tą stronę i zostawić maila na który będą przesłane wszystkie szczegóły: webinar.dorotafilipiuk.pl

Zachęcam również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku:

Z góry dziękuję Państwu za pomoc i jeszcze raz chcę podziękować za tak liczne rozprzestrzenienie informacji o moim webinarze dotyczącym nowoczesnych technik nauki- dzięki Państwa pomocy na szkoleniu było kilka tysięcy rodziców, uczniów i nauczycieli! Dziękuję!!!

Pozdrawiam serdecznie
Dorota Filipiuk"