Aktualności

Dzień z życia gimnazjalisty

Pod tym tytułem kryje się tematyka wystawy fotograficznej, która została otwarta w Wejherowskim Centrum Kultury w czwartek 25 maja 2017 r. Wystawa jest adresowana nie tylko do uczniów wejherowskich gimnazjów, ale do całej lokalnej społeczności. Całość ekspozycji składa się z dwóch modułów. Pierwszy zawiera fotografie ze szkolnego archiwum, drugi natomiast jest zbiorem zdjęć pokazujących pozaszkolne życie nastolatka. Autorami tych prac są uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika.

Wystawa stanowi doskonałą okazję do poznania gimnazjalistów jako społeczności, która wspólnie tworzy, przeżywa i buduje wspomnienia. Daje też możliwość spojrzenia na ucznia jako osobę kreatywną, rozwijającą swoje zainteresowania i dostrzegającą we właściwy sobie sposób piękno życia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia „Dnia z życia gimnazjalisty" w jak najszybszym terminie – wystawa potrwa do 8 czerwca.

S. Podolska