Aktualności

Czas na zmiany

Jak to zwykle bywa, po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy, wszyscy wyczekiwali na ten upragniony, ostatni szkolny dzwonek. W piątek 23 czerwca punktualnie o dziewiątej rozpoczęło się ostatnie już pożegnanie klas trzecich. Program artystyczny był wspomnieniem trzech lat nauki i zapowiedzią nowego etapu w życiu naszych absolwentów. Dyrektor Małgorzata Zaleska razem z wychowawcami wręczyła wyróżnienia i świadectwa ukończenia szkoły trzecioklasistom życząc jednocześnie udanych i bezpiecznych wakacji oraz dostania się do wymarzonej szkoły.

Kiedy już wyschły kałuże łez wylane przez uczniów żegnających się ze szkołą, przyszła pora na wręczenie świadectw pierwszoklasistom i drugoklasistom. Zanim jednak nastąpił ten wyczekiwany przez nich moment, uczniowie klas pierwszych i drugich spotkali się w szkolnej auli, gdzie dyrektor Małgorzata Zaleska wręczyła uczniom wyróżnienia za szczególne osiągnięcia. Były też życzenia sukcesów w kolejnych latach nauki, udanych i bezpiecznych wakacji oraz słowa pożegnania.

Tegoroczne zakończenie roku było wyjątkowe – od pierwszego września będziemy już społecznością Szkoły Podstawowej nr 9 im. Generała Józefa Wybickiego. Swoją pracę zawodową kończy pani Małgorzata Zaleska kierująca naszym gimnazjum od początku jego istnienia. Żegnamy też część grona pedagogicznego oraz kilkoro pracowników administracji i obsługi.

Czekają nas wielkie zmiany, ale jakie by one nie były, wakacje to wciąż czas relaksu i dobrej zabawy. Niech więc słońce wygrzeje Wasze strudzone organizmy, a leniwie płynące dni niech ukoją skołatane nerwy. Spotkamy się we wrześniu – wypoczęci, radośni i ciekawi nadchodzących nowości.

S. Podolska