Pracownicy

Małgorzata Zaleska - dyrektor 
Lucyna Roszko - wicedyrektor

Kadra pedagogiczna na rok szkolny 2016/2017:

  1. Brzeziński Marek – nauczyciel wychowania fizycznego oraz historii
  2. Ciapa Tadeusz – nauczyciel biologii 
  3. Częstka Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego
  4. Drewniok Klaudia - nauczyciel języka niemieckiego
  5. Eisner Jolanta – nauczyciel języka polskiego
  6. Formella Stella – nauczyciel techniki
  7. Franek-Kurdek Karolina - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, prowadzenie zajęć terapii pedagogicznej
  8. Gilewicz Dominika - nauczyciel psycholog
  9. Gwizdalski Piotr – nauczyciel wychowania fizycznego
  10. Hinc Beata – nauczyciel plastyki
  11. Jezierski Krzysztof – nauczyciel wychowania fizycznego
  12. Karszna Karolina - nauczyciel matematyki
  13. Kleppin-Formela Anna - nauczyciel języka niemieckiego
  14. Konopińska-Karbownik Katarzyna – nauczyciel wychowania fizycznego
  15. Kowalewska Katarzyna - nauczyciel języka angielskiego
  16. Kreft Marlena – nauczyciel języka niemieckiego
  17. Kruwelski Bogdan - nauczyciel wychowania fizycznego
  18. Kustusz Gabriela – nauczyciel geografii
  19. Labuda-Rudnik Aneta - nauczyciel języka angielskiego
  20. Langa Maria – nauczyciel religii
  21. Lilla Marcin – nauczyciel historii
  22. Merc Katarzyna – nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, wiedzy o społeczeństwie oraz historii
  23. Mrzygłocka Michalina – nauczyciel matematyki oraz fizyki
  24. Parchem-Albecka Beata - nauczyciel języka polskiego
  25. Pawlikowski Tomasz – nauczyciel informatyki
  26. Pawłowski Józef – nauczyciel języka angielskiego
  27. Podolska Sabina – nauczyciel bibliotekarz
  28. Rohde Monika – nauczyciel religii
  29. Sępioł Jolanta – nauczyciel fizyki
  30. Socha Wioletta – nauczyciel chemii
  31. Strągowska Anna  – nauczyciel matematyki
  32. Strzęciwilk Barbara – nauczyciel języka polskiego
  33. Szałaj Beata – nauczyciel pedagog
  34. Szypelt Wiesława - nauczyciel zajęć artystycznych, muzyki, opiekun chóru szkolnego 
  35. Urban Hanna - nauczyciel języka angielskiego
  36. Wiercińska Justyna - nauczyciel matematyki
  37. Willma Agnieszka - nauczyciel języka polskiego
  38. Wysocka Aleksandra – nauczyciel języka angielskiego

Pracownicy samorządowi:

  1. Bittner Elżbieta - kucharz
  2. Burchacz Alicja – pracownik obsługi
  3. Czoska Danuta – pomoc administracyjna d/s budowlanych
  4. Grzenkowicz Kazimierz - woźny
  5. Kalkowski Stanisław - woźny
  6. Kuczewska Barbara – pracownik obsługi
  7. Kwidzińska Beata - intendent
  8. Pęcak Wojciech - sekretarz szkoły
  9. Pogorzelska Jolanta - sekretarz szkoły
  10. Popiołek Janusz - konserwator
  11. Potrykus Danuta - pomoc kuchenna
  12. Schmidt Ewa – pomoc kuchenna
  13. Siemczuk Teresa – pracownik obsługi
  14. Stadler Lucyna – pracownik obsługi
  15. Szlas Danuta - woźna